درباره ما

داستان ما

گروه ریتا فعالیت خود را از سال 1388 در زمینه فناوری و اطلاعات آغاز نمود. با شروع پروژه هایی از قبیل طراحی وب سایت های داینامیک و استاتیک، نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری، طراحی و راه اندازی سیستم های نظارت تصویری و تردد و نرم افزار های امنیتی توانست نیازهای مشتریان عزیز خود را تا حدودی مرتفع نماید.
با توجه به نیاز سنجی و تقاضای مشتریان جهت یکسان سازی اطلاعات، گروه تمرکز خود را بر روی راه اندازی، وب سایت ریتاهاست را از سال 1390 نمود و در سالهای بعد پنل های خرید دامنه اختصاصی را به آن اضافه کرد. در طول این سالها، گروه ریتا همواره در جهت رشد علمی و تزریق آن به کارهای خود اقدامات اساسی انجام داده و با طراحی وب سایت های واکنشگرای اختصاصی و مشاوره در زمینه گرافیک و بازاریابی به مشتریان، خود را توسعه داده است.
Image
با وجود مشکلات بسیاری که این کسب کار تا کنون به واسطه تحریم و نوسانات ارزی داشته، گروه ریتا توانسته رضایت مندی مشتریان ارجمند خود را کسب نماید. بدین ترتیب با راه اندازی فروش پنل سامانه SMS خدمات جدیدی به سیستم متمرکز این گروه با نام ریتااس ام اس اضافه گردید که توانست خود را به مشتریان اثبات نماید.
گروه ریتا براین باور است که مشتری مداری و حفظ حریم شخصی اطلاعات، حرف اول را در پیشرفت و توسعه این سازمان میزند، پس جهت این مهم تمامی تلاش خود را به کار خواهد گرفت و از پیشنهادات سازنده حمایت مینماید.

مهارت های ما

میزبانی وب و دامنه95%
طراحی وب سایت99%
طراحی گرافیک95%
SEO96%
طراحی اپلیکیشن95%

چرا باید مارا انتخاب کنید

ارائه خدمات پشتیبانی با کیفیت